Ukradená profi technika Nikon D810 a Nikon D3s...
20 April 2017 | 7:12 am

Vážení členové NikonClubu. Tentokrát opět špatná zpráva a prosíme vás o pomoc při hledání fototechniky našeho člena redakce Marcela Špety. Byla mu odcizena profi technika Nikon D3s, Nikon D810, atd., seznam v článku.

číst dál


Upozornění: ukradená fototechnika Nikon D800
22 November 2016 | 6:57 am

Ukradená fototechnika Nikon D800​Vážení, máme tady po čase další upozornění a prosbu na pomoc při hledání ukradené fototechniky. Sledujte, co kupujete, fotobazary, podezřelé ceny apod. Poškozený je Vojta Zikmunda, krádež se stala v pátek v 8:00. Možná už je technika na fotobazarech.

číst dál


Jak použít Nikon objektivy na bezzrcadlovkách SONY
3 September 2016 | 11:57 am

Adaptér Vello Select Nikon F objektiv pro Sony E-Mount Adapter (verze 4)SONY zažívá se svými plnoformátovými kompaktními fotoaparáty s výměnnými objektivy SONY Alpha krásné období, zejména proto, že zatímco prodeje zrcadlovek padaní několik let prudce dolů, jejich řada SONY Alpha se jakžtakž drží. U nás o tom publikoval analýzu FOCUSCLUB.CZ. V tomto článku se podíváme, jak lze připojit objektivy Nikon na tělo konkurence od SONY. Chceme tak ukázat, že alternativní výrobci bajonetových adaptérů mohu z vaší sestavy "Nikon objektivy" a "SONY tělo" udělat funkční a výkonnou fotografickou sestavu. Dokonce s fungujícím autofokusem.

číst dál


Nikon D500 se má brzy objevit na pultech, už máme manuál
21 April 2016 | 12:23 pm

Nikon D500 manuál a konečně na pultechTak pomalu se to blíží. Máme informace z USA, že na konci dubna se má Nikon D500 objevit na pultech. Když jsme vám přinášeli první informace o Nikon D500, museli jsme chválit. Bohužel teprve až nyní se má objevit u obchodníků, a jak bývá zvykem, množství kusů bude asi omezené pro tyto první várky. Podařilo se nám sehnat anglický i čeký manuál, který si můžete stáhnout z webu našeho NikonClub.cz - viz článek.

číst dál


Další rozšíření počtu zrcadlovek Nikon D750 s problémy se závěrkou
3 March 2016 | 10:05 am

Zrcadlovka Nikon D750 problémy se závěrkouJiž několikrát jsme anoncovali problémy různého rázu u modelu zrcadlovky Nikon D750. Nyní se k nim přidalo rozšíření počtu fotoaparátů, kterých se vady mohou týkat. Když Nikon oznámil problémy se závěrkou v červnu 2015 (týkalo se modelů vyrobených v říjnu a listopadu 2014), které se projevovaly tím, že se část snímku zatmavila. Reportovalo o tom hodně fotografů na internetu. Nyní Nikon rozšířil počet zrcadlovek Nikon D750, který se to týká o další sériová čísla. Zde je návod, jak si ověřit, jestli se vás to týká.

číst dálMore News from this Feed See Full Web Site