Proběhnul kurz úpravy fotografií v programu LIGHTROOM
27 September 2017 | 9:43 am

V pátek 3.11.2017 od 16:30 hod na KaSS "Střelnice v Českém Těšíně.

V rámci projektu fotoklubu jsme pořádali praktický kurz "jak upravit fotografie v programu LIGHTROOM" s lektorem Lukášem Zabystrzanem. Na několika fotografiích různých scén (krajina, reportáž, svatební fotografie...) nás provedl od počátku do konce všemi úpravami které používá, vysvětlil jednotlivé nástroje a přidal pár tipů pro práci v tomto hojně používaném grafickém programu. Doba kurzu trvala 4 hod včetně krátké přestávky.
Kurz je přístupný široké veřejnosti, celkem se zúčastnilo 23 zájemců.


Projekt byl podpořen městy Český Těšín a Třinec

Vystavujeme na Slezských dnech v Dolní Lomné
6 September 2017 | 8:23 pm

Naše tradiční společná výstava na této krásné akci plné lidových krojů, tanců a regionálních specialit. Děkujeme městům Český Těšín a Třinec za podporu.

Ohlédnutí za regionální výstavou v Havířově
6 September 2017 | 8:21 pm

Letošního ročníku jsme se zúčastnili opět společně - FOTOGRAFICKÝ OBZOR a FOTOKLUB STEEL. Naše fotografie se rozhodně v záplavě vystavovatelů neztratili. Těšíme se na další ročník.
Děkujeme městům Český Těšín a Třinec za podporu.
Výstava a fotoden v Havířově
2 March 2017 | 4:51 pm

Pozvánka na společnou výstavu regionálních fotoklubů v Havířově

Posílejte fotky pro havířovskou výstavu
13 January 2017 | 1:13 pm

Tak už přišly informace o havířovské výstavě-bude v dubnu. Máme k dispozici 10m prostoru a domluvili jsme se na vilijovce, že zvětšíme formát vystavovaných fotek (40x60 apod.). Prosím tedy všechny členy, aby mi na email marek@dzupin.com poslali 3 fotografie v co nejvyšším rozlišení (kolik se jich bude skutečně tisknout uvidíme podle počtu autorů).


More News from this Feed See Full Web Site