Vánoční setkání fotoklubu Třinec
3 December 2018 | 6:56 am

Připomínám sraz v sobotu 8.12. od 18hod v hospůdce na Kamionce, vezměte pár svých fotek na promítání.

Ocenění našich fotografií na regionální výstavě v Havířově
26 November 2018 | 1:13 pm

Společná expozice třineckého a těšínského fotoklubu získala celkově 3. místo za soubory vystavených fotografií. Dále bylo navíc uděleno čestné uznání souboru prací těšínskému fotokroužku.


Velká regionální výstava v Havířově
1 November 2018 | 7:58 pm

Těšínský i třinecký fotoklub zve na společnou regionální výstavu - vernisáž v úterý 6.11.2018

členové FST podpořili výstavu v nemocnici Sosna
1 October 2018 | 4:54 pm

I fotografie našich členů jsou vystaveny na Sosně od 24. do 30.10. a poté do konce října v kině Kosmos.Výstava je úvodní akcí, která zahajuje kampaň Týden pro podporu domácí péče a mobilního hospice. Je putovní a v nemocnici bude k vidění do 30. září. Pak se přesune 1. října do Kina Kosmos, ve kterém se bude konat program k Mezinárodními dni seniorů. Poté ji budou moci návštěvníci spatřit v Knihovně Třinec. Od 8. do 13. října se tam koná hlavní akce, tedy Týden pro podporu domácí péče a mobilního hospice.
Za FST se zúčastnili P.Zubek a M.Džupin
https://ehutnik.cz/zpravy/vystava-fotografii-prinasi-zamysleni-o-smrti


Pořádáme workshop - jak točit video na zrcadlovce
25 September 2018 | 6:33 am

Máte zrcadlovku, chcete točit i zpracovávat video a nevíte jak začít? Přijďte na náš workshop v sobotu 20.10.2018 od 9hod na KaSS "Střelnice".Naši přednášející lektoři mají mnoholeté zkušenosti s natáčením videa na zrcadlovkách a během sobotního dne vás naučí jak nastavit foťák pro video, jak natáčet i jak video poté zpracovávat. Upozorní na časté chyby, zodpoví vaše dotazy. Součástí workshopu je i praktická lekce natáčení v terénu, nezapomeňte si vzít s sebou své zrcadlovky i se stativy. A samozřejmě také něco na poznámky (projekce bude na projektoru, bude tedy asi vhodná malá baterka aby jste viděli na to co píšete).
Začínáme v 9hod v jazzklubu, program bude dlouhý, kafe i čaj o přestávkách budou zajištěny, v poledne bude pauza na oběd (restaurací v blízkém okolí je dostatek). Vstupné 200Kč.

Akce se koná za podpory měst Český Těšín a Třinec.More News from this Feed See Full Web Site