Výstava fotografií s názvom HMLA, Šaľa

6. 10. 2011, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Nitriansky kraj, Výstavy fotografií

Fotoklub Šaľa Vás srdečne pozýva na vernisáž výstavy fotografií s názvom HMLA študentov Univerzity Tomáše Bati v Zlíne, ktorá sa uskutoční 7. októbra o 19:00 hod. v Galérii umenia a tvorby. Výstava potrvá do 31. októbra 2011.

Viac informacií nájdete na www.fotoklubsala.sk

zaslal: Rubin Kostov

Výstava „Structure and details“, Šaľa

28. 2. 2011, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Nitriansky kraj, Výstavy fotografií

Fotoklub Šaľa Vás srdečne pozýva na vernisáž výstavy fotografií Martina Nikodýma s názvom „Structure and details“, ktorá sa uskutoční 3. marca o 19:00 hod. v Galérii umenia a tvorby. Výstava potrvá do 31. marca 2011.

Viac informacii najdete na www.fotoklubsala.sk www.martinnikodym.com

Výstava 35 rokov Fotoklub Galanta, Šaľa

1. 2. 2011, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Nitriansky kraj, Výstavy fotografií

Fotoklub Šaľa Vás srdečne pozýva na vernisáž výstavy fotografií Fotoklubu Galanta s názvom 35 rokov Fotoklub Galanta, ktorá sa uskutoční 4. februára o 19:00 v Galérii umenia a tvorby. Výstava potrvá do 28.2.2011.

Viac informacii najdete na www.fotoklubsala.sk www.fotoklubgalanta.sk

Výstava Šaľania na cestách IV., Šaľa

29. 11. 2010, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Nitriansky kraj, Výstavy fotografií

Fotoklub Šaľa Vas srdecne pozýva na vernisáž výstavy fotografií Šaľania na cestách IV., ktorá sa uskutoční 3. decembra o 19:00 v Galérii umenia a tvorby. Súčasťou vernisáže bude aj krst novej web stránky a koncert hudobného tria Jazzperado.
Výstava potrva do 30.1.2011. Tesime sa na Vasu navstevu.

Viac informacii najdete na www.fotoklubsala.sk

Výstava poľského fotoklubu CKFOTO, Šaľa

2. 11. 2010, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Nitriansky kraj, Slovensko, Výstavy fotografií

Fotoklub Šaľa Vas srdecne pozýva na vernisáž výstavy fotografií poľského fotoklubu CKFOTO s názvom JABLKO, ktorá sa uskutoční 5. novembra o 19:00 v Galérii umenia a tvorby. Výstava potrva do 30.11.2010.

Viac informacii najdete na www.fotoklubsala.sk a www.ckfoto.pl

Rubin Kostov, Fotoklub Šaľa

Výstava víťazných fotografií fotosúťaže Fotolab fotograf ´10 – Šaľa

3. 10. 2010, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotografické soutěže, Nitriansky kraj

Pozývame Vás na vernisáž výstavy víťazných fotografií fotosúťaže Fotolab fotograf ´10, ktorá sa uskutoční 1.októbra o 19:00 v Galérii umenia a tvorby. Výstava potrvá do 31. októbra 2010.