Slovenská verzia Jak zvládnout vše, co je potřeba k zahájení podnikání v importu. E-book zdarma.

| iFotoVideo | PhotoExtract | Fotopátračka | Zoner Press | FotoRoman | E-umění | WWG | dpreview | VHS na DVD |


Akce pro fotografy realizující výstavy

18. 3. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Česká republika, Reklamní sdělení

Z STUDIO nabízí tisk A3 fotografií za exkluzivní ceny! Tiskneme unikátní technologií zvanou „digitální ofset“ na stroji HP Indigo. Tato technologie v sobě kombinuje kvalitu ofsetového tisku s rychlostí tisku digitálního a za výhodných cenových podmínek: cena za 1 fotografii: 58 Kč – při objednávce od 15 kusů. Formát fotografií: A3 (297 x 420 mm) nebo 300 x 400 mm. Druh papíru: matný fotopapír, metalický fotopapír nebo lesklá křída s UV lakem.

Více informací na e-mailu fototisk@zstudio.cz nebo telefonu 577 009 781. Připravili jsme pro Vás vzorník tisku, rádi Vám ho přijedeme ukázat. Kontaktujte nás a sledujte naše další akce na www.facebook.com/hifitisk.

zetprint_cz

Share

Fotoxpedice – Kuba

13. 2. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotovýlety, expedice, Reklamní sdělení, Zahraničí

Tak ráda vzpomínám na loňskou fotoexpedici na Kubu, že přemýšlím o další. A klidně zase na Kubu. Skvělá parta lidí, kteří mají stejný zájem jako já, co chtějí ulovit skvělé fotky, zažít něco nového, nevšedního a zábavného.  Jirka, fotograf, který nás po Kubě doslova protáhl každým koutem, mi pomohl, vysvětlil a ukázal, co jsem nevěděla. Ukázal mi další způsob vnímání kompozice společně s dalšími triky a navíc s ním byla vážně legrace.

Celkově mě skvělá atmosféra nadchla. Kuba je velká země, což na mapě tak nevypadá. A myslím, že díky vybraným lokalitám, znalostem terénu stejně jako sportovních a zábavních klubů, jsme vyfotili maximum, co se vyfotit dá.

Musím uznat, že jsem se vrátila z Kuby vyčerpaná, protože ranní vstávání nutné k zachycení nejlepšího světla a večerní sdílení celodenních zážitků mi nedovolilo se dostatečně vyspat.

Ale díky všem těmto zážitkům jsem se vrátila zamilovaná do této destinace i způsobu cestování. 

Jste nadšení cestovatelé a zároveň rádi fotografujete? Tak si rozhodně nenechte ujít Fotoexpedici po Kubě, kterou pořádá CK Exotica Cuba. Povede ji zkušený fotograf a cestovatel Jiří Macht, který již tyto akce vedl ve spolupráci s CK Exotica Cuba několikrát. Pojede se v malé skupince šesti až osmi lidí, což zajišťuje opravdu přátelskou a intimní atmosféru celého zájezdu. Účastníci mohou program zájezdu sami ovlivňovat a měnit v závislosti na tom, jak se ve skupince domluví, a není tedy třeba dodržovat přesný itinerář. Tuto skutečnost bývalí účastníci velice ocenili stejně jako profesionální a osobitý přístup Jiřího Machta. Jirka je vždy ochoten poradit s jakýmkoliv problémem a Kubu zná opravdu dobře. Nejfotogeničtější místa jsou tedy ve fotoexpedici zárukou.

Zaujala vás možnost doopravdy poznat Kubu, užít si fotografování a naučit se něco nového? Podívejte se na http://www.exoticacuba.cz/s-fotografem-po-kube nebo zavolejte pro více informací na telefonní číslo 222 220 546.

Share

Bonusový „advent“ s vydavatelstvím Zoner Press

5. 12. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Česká republika, Reklamní sdělení

Připravili jsme pro zákazníky v internetovém knižním obchodu www.zonerpress.cz výhodné adventní slevy, bonusy a akční nabídky.

V předvánočním nákupním období mohou zákazníci vydavatelství Zoner Press využít při nákupu v internetovém obchodě na www.zonerpress.cz bonusový adventní kalendář. Každý den se přesně v poledne (ve 12 hodin) otevře jedno okénko, ve kterém se objeví denní nabídka slevy. Toto okénko se zavírá následující den přesně v poledne (akční nabídka končí) a v ten stejný okamžik se otevře další okénko, nová aktuální nabídka bonusů, která bude opět platná jen 24 hodin.

A nechybí ani adventní soutěž „Hádejte text z kalendáře“. V každém uzavřeném okně se zobrazí jedno písmeno, takže 24. 12. 2013 bude v kalendáři vidět 24 písmen, které tvoří zašifrovaný text. Zákazníci se mohou pokusit text rozklíčovat, svůj tip poslat do vydavatelství a vyhrát jednu ze tří cen.

Věříme, že si každý zákazník vybere z široké nabídky bonusů svůj dárek. Více informací na: www.zonerpress.cz.

Share

Fotoxpedice – Kuba

9. 8. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotovýlety, expedice, Reklamní sdělení, Zahraničí

Rádi bychom oslovili všechny milovníky a nadšence fotografování a pozvali je na Fotoexpedici po Kubě, plnou focení a cestování.

Jedná se o zcela speciální akci připravenou ve spolupráci s uměleckým fotografem Jiřím Machem, který nejen, že krásně fotí, ale navíc velmi dobře zná Kubu. Ukáže vám nejkrásnější fotogenická místa, zavede vás za sportem, za hudbou, naučí vás dokonale používat vaše fotoaparáty. Naše fotoexpedice se organizuje v malých skupinkách 6-8 lidí.

Kuba je exotický ostrov plný života, temperamentu a úžasné atmosféry, kterou si užijete nejen přes hledáček vašeho aparátu. Víme, že z této expedice přijedete s úžasnými fotografiemi i plni nezapomenutelných zážitků.

Chcete-li se dozvědět více o této expedici, zavolejte na tel: 222 220 546 nebo se podívejte na stránky naší CK exoticacuba.cz, kde naleznete podrobnější informace o expedici, fotografovi Jiřím Machtovi, reference z minulé expedice i ukázku fotografií, které pořídili naši klienti.

CK Exotika Cuba s mottem „ Pro lidi, kteří mají rádi život“.

Share

Fotoxpedice „S fotografem po Kubě“ – 1.5.-14.5. 2013

11. 12. 2012, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotovýlety, expedice, Reklamní sdělení, Zahraničí

Jedinečná příležitost pro milovníky cestování a nadšence fotografování. Expedice se mohou účastnit profesionální fotografové i začátečníci. Navštívíte nejúchvatnější místa Kuby s profesionálním fotografem a pořídíte si překrásné fotografie koloniálních měst, bělostných pláží, tropické přírody nebo domorodých obyvatel. Jedinečná příležitost!

Expedice je určena dobrodružným povahám a cestovatelům, kteří nemají rádi příliš organizované skupiny. Velký důraz je kladen na soběstačnost, zalíbení v cestování a malá zavazadla. Skupinu povede zkušený umělecký fotograf MgA. Jiří Macht, který zná Kubu velmi dobře přes hledáček fotoaparátu a navíc má velký cit pro světlo, kompozici a estetiku.

Chcete-li se dozvědět více o této expedici, volejte na telefonní číslo 222 220 546 nebo se podívejte na naše webové stránky www.exoticacuba.cz

CK Exotica Cuba s mottem „Pro lidi, kteří mají rádi život“.

Další informace, program – PDF

Share

Expedice „S fotografem po Kubě“

2. 8. 2012, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotovýlety, expedice, Reklamní sdělení, Zahraničí

Rádi bychom oslovili všechny milovníky a nadšence fotografování a pozvali vás na speciální expedici „S fotografem po Kubě“, expedici plnou cestování a focení. Jedná se o zcela speciální akci připravenou ve spolupráci s uměleckým fotografem MgA. Jiřím Machtem,  který nejen, že krásně fotí, ale navíc velmi dobře zná Kubu a ukáže vám nejkrásnější a nejvíce fotogenická místa.

Kuba je exotický ostrov plný života, temperamentu a úžasné atmosféry, kterou si užijete nejen přes hledáček vašeho aparátu. Víme, že z této expedice přijedete s úžasnými fotografiemi i plni nezapomenutelných zážitků.

Chcete-li se dozvědět více o této expedici, volejte na telefonní číslo 222 220 546 (popř. 603 700 681) nebo se podívejte na naše webové stránky http://www.exoticacuba.cz/s-fotografem-po-kube , kde naleznete podrobnější informace o expedici, informace o fotografovi MgA. Jiřím Machtovi i jeho postřehy z předchozího focení na Kubě http://www.exoticacuba.cz/postrehy-jiriho-machta-z-kuby.

V případě vašeho zájmu rádi navštívíme váš fotoklub, připravíme povídání o Kubě a ukážeme, jak kouzelná a neuvěřitelná Kuba umí být. Těšíme se na vaše dotazy, připomínky a komentáře. CK Exotica Cuba s mottem „ Pro lidi, kteří mají rádi život“.

ShareStrana 1 z 3123


Toplink - katalog odkazů

Výměna odkazů: Fotografové, Lastminute zájezdy