Výstava fotografiií členů fotoklubu Kuřim

11. 6. 2014, vložil: | 6 komentářů |
rubrika: Jihomoravský kraj, Výstavy fotografií

Členové fotoklubu Kuřim srdečně zvou na výstavu fotografií členů kuřimského fotoklubu. Na výstavě bude k vidění 70 fotografií od 12 autorů. Výstava bude slavnostně zahájena v úterý 17.6. v 17:30 ve velkém sále kulturního domu Kuřimi a bude otevřena každý všední den mezi 16 a 18 hodinou až do pátku 27.6..

Výstava „Kouzlo makrofotografie“, Jihlava

17. 5. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Vysočina, Výstavy fotografií

Kouzlo makrofotografie - vystavuje Jaroslava Melicharová, členka Fotostřediska Havlíčkův Brod, Galerie V suterénu – Horácké divadlo, Komenského 22, Jihlava,
11. 5. – 26.6. 2014
Výstavní prostory se otevírají hodinu před každým představením. Jste všichni srdečně zváni.
Jaroslava Melicharová

Výstavy v Domažlicích a v Turnově

25. 3. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Výstavy fotografií

Volné sdružení fotografů FotoKomPost vystavuje v Domově pro seniory Prokopa Velikého 689 v Domažlicích. Výstava začíná vernisáží 29. března 2014 a potrvá do 25. dubna 2014.

Fomaklub Liberec pořádá svoji členskou výstavu v galerii Safír v muzeu Českého ráje v Turnově od 29.3. do 18.4.2014.

Výstava fotografií Václava Touška na Slapech

18. 3. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Středočeský kraj, Výstavy fotografií

Výstava Václava Touška Mozaika fotografických pohlednic „Místa přírody“ je nainstalovaná do multifunkční budovy Pavilonu Slunce, která je součástí golfového areálu Golf Park Slapy sv. Jan na adrese Slapy nad Vltavou 413 (GPS: N 49°,4816948, E 14°,2426806).

Výstava je přístupná veřejnosti (nejenom golfistům) od  1.3.2014 do 31.5.2014 denně od 9:00 do 17:00 hodin. V recepci Pavilonu Slunce si můžete zakoupit originální poštovní pohlednice všech vystavených fotografií Václava Touška. Ostatní informace dostanete na tel. čísle recepce: +420 603 81 44 55.

Udělejte si výlet a spojte pobyt v přírodě s uměním, budete příjemně překvapeni, jak do sebe vše krásně zapadá.

Václav Toušek se narodil 28. září 1948 v Praze, žije a pracuje v Praze a v Řevnicích u Prahy. Po studiích užité i výtvarné fotografie se od počátku sedmdesátých let minulého století věnoval převážně užité fotografii v různých oblastech činností, od vědeckých a výzkumných, muzejních, nakladatelských, novinářských až po reklamní. Jeho fotografie se staly součástí knih, katalogů, plakátů, kalendářů, divadelních programů, časopisů ale i výstav, prezentací, instalací a mnoha dalších. Za zmínku stojí jeho portréty – převážně herců, zpěváků, scénáristů, spisovatelů a režisérů ( J. Jirásková, J. Bohdalová, R. Hrušinský st., O. Vízner, L. Jakim, J. Malkovich, V. Neckář, O. Hofman, Z. Hadrbolcová, K. Smyczek, J. Menzel a mnoho dalších) a tvorba plakátů – zvláště pak divadelních. Příležitostně se věnoval i práci s filmovou a televizní kamerou. Svoji volnou tvorbu prezentoval na výstavách v Praze, Kolíně, Pardubicích, Písku a Českých Budějovicích. Po roce 1989 spoluzakládal a zakládal postupně tři agentury, které ve své činnosti zahrnují všechny druhy komunikací a užité i výtvarné tvorby. Věnuje se i profesi galeristy, producenta a režiséra.

Výstava „Fotoklub Náchod 90″

26. 2. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Královéhradecký kraj, Výstavy fotografií

Dovoluji si zaslat pozvánku na výstavu členů Fotoklubu Náchod v Dobrušce, jedná se o první z řady výstav uspořádaných v letošním roce k výročí „90″ let od založení Klubu fotografů amatérů v Náchodě.

Petr ŠULC, Fotoklub Náchod

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ SKUPINY KONTAKT

24. 2. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Jihomoravský kraj, Výstavy fotografií

Zveme Vás na výstavu fotografií skupiny Kontakt.

Datum konání: 01. 03. 2014 – 26. 04. 2014

Místo konání: Galerie Vednevnoci a výstavní sál

Výstava fotografií členů skupiny Kontakt bude k vidění ve výstavním sále od 3. 3. do 25. 4. a v Galerii Vednevnoci od 1. 3. do 26. 4. Vernisáž výstavy se koná v pondělí 3. 3. v 17:00 ve výstavním sále.

Skupina fotografů Kontakt byla založena v roce 1978. V současné době ji tvoří 5 členů:
Zdeněk Kučera: V minulosti se věnoval fotografování přírody, zejména makrofotografii. V současné době se zabývá téměř výhradně leteckou fotografií.
Milan Havlíček: Od fotografování krajiny přešel k fotografování lidí. Nejvíce se věnuje reportážní fotografii a portrétu.
Radek Severa: Začínal fotografováním živé přírody a makrofotografií. Nyní těžiště jeho práce spočívá v krajinářské fotografii, ve které dosáhl největších úspěchů. Zabývá se i reportáží z prostředí těžby ropy.
Cyril Gajdík: Vyzkoušel téměř všechny obory fotografie. Vždy se však vrací k reportážní fotografii ze svého okolí, ke které má nejblíž.
Ladislav Mrkva: Dlouhodobě se zabývá reportážní fotografií z rodného Horňácka. Jeho fotografie zobrazují každodenní život prostých lidí.
Více informací na www.fotoklub.estranky.cz

Pozvánka web1Pozvánka web2

Strana 1 z 5712345...102030...Poslední »