Magazín BLUR: Tretie číslo uzrelo svetlo sveta

3. 5. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Banskobystrický kraj, Časopisy, publikace, weby, Fotky, prezentace, portfolia

Banskoštiavnický Fotoklub BLUR prezentuje tvorbu svojich členov aj prostredníctvom digitálneho občasníku „Magazín BLUR“. Po dlhej odmlke sa nám podarilo konečne vydať v poradí už tretie číslo. Dúfame, že sa vám magazín bude páčiť a zaujme vás. Svoje postrehy a reakcie nám posielajte na blurfotoklub@gmail.com.

Čo v magazíne nájdete?

• Predstavujeme členov
  • Fotoreportáže z fotografických výletov
  • Camera Obscura
  • Článok o objektívoch a vyvážení bielej
  • Súťaž: Najkrajšia dovolenková fotografia 2012
  • Fotokrúžok a fotografické kurzy pre verejnosť
  • Banská Štiavnica vo fotografii

Magazín BLUR nájdete na stránke: www.blur.pagestory.sk

Soutěž o nejzajímavější PF 2012

5. 1. 2012, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Česká republika, Fotky, prezentace, portfolia, Fotografické soutěže, Slovensko, Soutěže Fotokluby.cz

Velmi děkuji všem soutěžícím, kteří poslali své výtvory do naší novoroční soutěže. Sešlo se nám celkem 273 péefek od 197 autorů (členové 45ti fotoklubů i mnoho těch, kteří zatím nejsou v žádném klubu).

Vaše snímky nás velmi potěšily. Jsou mezi nimi snad všechny žánry – od pohodově působících krajinek, zátiší a minimalistických kompozic, přes rodinné a figurální snímky až k dynamickým záběrům. Mnoho snímků je také velmi vtipných a mají často neotřelé nápady. Bude tedy velmi těžké vybrat z nich ty nej PFky.

Hodnocení právě probíhá, tak prosíme o strpení. Již brzy vyhlásíme vítěze první části soutěže. Druhá část bude brobíhat po zbytek ledna a budou hodnotit fotokluby, jejichž členové se soutěže zúčastnili. Pokud jste zaslali soutěžní snímky, ale zapomněli uvést název vašeho klubu, tak můžete ještě napsat na adresu fotokluby@seznam.cz.

AKTUALIZACE: první část soutěže je již vyhodnocena, ale na přání redakce FotoVideo zveřejníme výsledky až 26. ledna, kdy vychází jejich časopis (v něm budou také výsledky zveřejněné). Proto prosím o strpení.

Karneval v Benátkách – fotograf Petr Mašek

12. 4. 2010, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotky, prezentace, portfolia, Plzeňský kraj, Výstavy fotografií

Snímky z letošního karnevalu v italských Benátkách si můžete prohlédnout v plzeňské kavárně Seraf (Rooseveltova 15). Autorem je fotograf Petr Mašek, člen Fotoklubu Plzeň. Výstava potrvá do konce dubna.

Zde si můžete prohlédnout elektronickou verzi výstavy (+ několik snímků navíc). Ale papírová fotka je papírová fotka, tak pokud jste z Plzně nebo okolí, doporučuji osobní návštěvu ;o)

Dovolte mi, abych Vás přivítal na mojí malé autorské výstavě, která obsahuje snímky z letošního karnevalu v italských Benátkách. Karneval trval 10 dní – probíhal od 6. do 16. února. Byl jsem v Benátkách 4 dny ke konci karnevalu spolu s několika dalšími fotografy z Plzně. Tou dobou je tam nejvíce různých doprovodných akcí a bohužel během závěrečného víkendu i nejvíce turistů.

Zobrazit celý článek »

PF 2010 – posílejte svoje Péefky

22. 12. 2009, vložil: | Tři komentáře |
rubrika: Fotky, prezentace, portfolia, Soutěže Fotokluby.cz

Internetový portál Fotokluby.cz Vám přeje šťastné a veselé prožití vánočních svátků, mnoho fotografických dárků pod stromečkem a také mnoho úspěchů osobních i fotografických v roce 2010.

Pokud nám zašlete svoji letošní Péefku (na e-mail: fotokluby@seznam.cz), tak ji zde stejně jako loni uveřejníme – uvidí ji tak i lidé z ostatních fotoklubů a další návštěvníci tohoto webu (nezapomeňte do mailu připsat, ze kterého jste fotoklubu). Mohla by zde tímto způsobem vzniknout pěkná galerie letošních Péefek ;o)

(Poznámka: používejte prohlížeč Mozilla Firefox, v prohlížeči Internet Explorer se v některých případech nezobrazuje tlačítko pro zvětšení obrazu)

Posílejte svoje PFky

15. 12. 2008, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotky, prezentace, portfolia

Pokud jste vyrobili nějakou zajímavou PFku, můžete ji poslat na portál Fotokluby.cz (mail: foto1(zavináč)seznam.cz). Pro došlé PFky zde vytvořím galerii a budu je sem postupně přidávat. Nezapomeňte uvést, ze kterého jste fotoklubu.

Takže neváhejte – tvořte a posílejte, ať tu máme nějakou novoroční výzdobu :o ))