Výstava „Kouzlo makrofotografie“, Jihlava

17. 5. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Vysočina, Výstavy fotografií

Kouzlo makrofotografie - vystavuje Jaroslava Melicharová, členka Fotostřediska Havlíčkův Brod, Galerie V suterénu – Horácké divadlo, Komenského 22, Jihlava,
11. 5. – 26.6. 2014
Výstavní prostory se otevírají hodinu před každým představením. Jste všichni srdečně zváni.
Jaroslava Melicharová

Výstava „Návraty přírodě“, Světlá nad Sázavou

10. 12. 2011, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Vysočina, Výstavy fotografií

Fotoklub Světlá nad Sázavou pořádá ve dnech 11. 12. 2011 – 8. 1. 2012 výstavu fotografií na téma „NÁVRATY PŘÍRODĚ aneb jak se žije ve stanici Pavlov“. Výstava bude probíhat ve Sportovním centru Pěšinky ve Světlé nad Sázavou.

V neděli 11. prosince od 15h bude k příležitosti otevření výstavy připraven bohatý program včetně dravců z Pavlova. Stanici ochrany fauny mohou návštěvníci podpořit dobrovolným vstupným či zakoupením vystavované fotografie.

Výstava Světelsko ve fotografii

28. 11. 2010, vložil: | 1 komentář |
rubrika: Vysočina, Výstavy fotografií

Fotoklub Světlá nad Sázavou si Vás dovoluje pozvat na svou 1. výstavu fotografií s názvem „Světelsko ve fotografii“. Výstava se uskuteční 12. prosince 2010 od 15:00 a potrvá do 8. ledna 2011. Slavnostní vernisáž je naplánována na neděli 12.12.2010 ve 14:00.

Více informací nelzente na našem novém webu www.fotoklubsns.cz