Výstava „Fotoklub Náchod 90″

26. 2. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Královéhradecký kraj, Výstavy fotografií

Dovoluji si zaslat pozvánku na výstavu členů Fotoklubu Náchod v Dobrušce, jedná se o první z řady výstav uspořádaných v letošním roce k výročí „90″ let od založení Klubu fotografů amatérů v Náchodě.

Petr ŠULC, Fotoklub Náchod

Výstava hradeckého fotoklubu Omega

26. 12. 2013, vložil: | 0 komentářů |

Miroslav Dušánek vystavuje v Náchodě

3. 11. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Královéhradecký kraj, Výstavy fotografií

Dovoluji si Vás pozvat na další vernisáž výstavy v galerii SLAVIE, ve čtvrtek 7.11. v 18:00 hodin.

Petr Šulc, Fotoklub Náchod

Výsledky 43. ročníku Turnovského mapového okruhu

8. 7. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Česká republika, Královéhradecký kraj, Mapové okruhy

V sobotu 15.6.2013 kromě Mapového okruhu Blatenská růže byl ukončen i 43. ročník Turnovského MO. Původně měl být pořadatelem Fotoklub Soudkovitost 09 Aš, který se však pořadatelství vzdal a navíc z mapového okruhu ještě před zahájením odstoupil. Pořadatelství pak převzal Fotoklub KDÚ Trutnov. Přesto že měl na zajištění mapového okruhu minimálně času, tak se ho zhostil velice dobře.

V tomto mapovém okruhu již podruhé za sebou zvítězil Fotoklub MKS Domažlice. V soutěži jednotlivců se nepodařilo obhájit prventství potřetí za sebou Liboru Votočkovi z Fotoklubu FHFB Jilemnice a přepustil první místo kolegyni Dagmar Lühringové z Fotoklubu NEKRAS Jablonec nad Nisou.

Pořadí klubů:

• 1. Fotoklub MKS Domažlice
  • 2. Fotoklub FHFB Jilemnice
  • 3. Fotoklub KDÚ Trutnov
  • 4. Fotoklub NEKRAS Jablonec n. N.
  • 5. Fotoklub Spoušť Vrchlabí
  • 6. Fotoklub Beseda Otrokovice
  • 7. Fotoklub MěKS Klatovy
  • 8. Fotoklub Safír Turnov
  • 9. Fotoklub Hlinečan Hlinsko
  • 10. Fotoklub 1840 Litomyšl
  • 11. Fotoklub SOKOL Mladá Boleslav
  • 12. Fotoklub FOKO Kolín
  • 13. Fotoklub AMFORA Rakovník
  • 14. Fotoklub FOTON Hradec Králové

Zobrazit celý článek »

Výstava fotografií z archivu Novopackého fotoklubu

3. 1. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Královéhradecký kraj, Výstavy fotografií

Fotoklub Nová Paka srdečně zve všechny příznivce fotografie na výstavu, která bude zahájena 6. 1. 2013  v  15h. v malém sále MKS v Nové Pace.

Výstava se konná u příležitosti 80 let od založení  fotoklubu. Půjde o fotografie z archivu od bývalých členů.

Miroslav Suchánek

Nový fotoklub Omega Hradec Králové

29. 11. 2012, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Informace o fotoklubech, Královéhradecký kraj, Výstavy fotografií

Na konci letošních prázdnin vznikl v Hradci Králové nový fotoklub Omega.

Zatím šest fotonadšenců se snaží rozvíjet své aktivity účastí v Ratibořickém mapovém okruhu a pořádáním první své autorské výstavy.

Členové: Karel Bauer, Miroslava Kinclerová, Pavel Režný, Petr Soukeník, Petr Svoboda a Marcela Zuchová

Scházíme se každou druhou středu v měsíci v taneční škole Bonstep, což je prozatímní náš azyl, než najdeme výhodnější prostory. Vznikli jsme totiž teprve před třemi měsíci a čeká nás ještě mnoho práce. Naše autorská výstava je zatím první vlaštovkou. Nejspíš jí můžete shlédnout ještě přes svátky, než se objeví další zájemce o výstavní prostory.

Držte nám palce.