Slovenská verzia Jak zvládnout vše, co je potřeba k zahájení podnikání v importu. E-book zdarma.

| iFotoVideo | PhotoExtract | Fotopátračka | Zoner Press | FotoRoman | E-umění | WWG | dpreview | VHS na DVD |


TOPlist Pagerank změřil www.CZIN.eu CZIN.eu

MO Vřídlo

Výsledky 6. ročníku 1978

počet fotoklubů: 11, počet fotografií:

pořadatel:

Pořadí fotoklubů:

1. Karlovy Vary
2. Klatovy
3. Ostrov
4. Plzeň
5. Vřesová

Nejlepší fotografie:

1. Halámek Portrét J. F. Karlovy Vary
2. Bílek Cesta k slunci Klatovy
3. Stehno Dědek Vřesová
4. Lukeš Ledové proměny Plzeň
5. Velič Přítel Vřesová



Výsledky 7. ročníku 1979

počet fotoklubů: 12, počet fotografií:

pořadatel: Fotoklub SČF Karlovy Vary

Pořadí fotoklubů:

1. Karlovy Vary
2. ZKP Chodov
3. Luna Plzeň
4. Sokolov
5. Vřesová

Nejlepší fotografie:

1. Ludvík Erdmann Červánky Karlovy Vary
2. Dalibor Stach Portrét XXV. Ostrov
3. Dalibor Stach Julie Ostrov
4. Dalibor Stach Krajina s planetou Ostrov
5. Lukeš Hnačovský rybník Plzeň



Výsledky 8. ročníku 1980

počet fotoklubů: 12, počet fotografií:

pořadatel: Fotoklub SČF Karlovy Vary

Pořadí fotoklubů:

1. Karlovy Vary
2. Luna Plzeň
3. Cheb
4. Ostrov
5. Krupka

Nejlepší fotografie:

1. Zdeněk Halámek Krajina u Šemnice Karlovy Vary
2. Ludvík Erdmann Krajina u Šemnice Karlovy Vary
3. Ludvík Erdmann Před bouří Karlovy Vary
3. Zdeněk Halámek Meliorace 4 Karlovy Vary
5. Zdeněk Halámek Meliorace 1 Karlovy Vary



Výsledky 9. ročníku 1981

počet fotoklubů: , počet fotografií:

pořadatel:

Pořadí fotoklubů:

1.
2.
3.
4.
5.

Nejlepší fotografie:

1.
2.
3.



Výsledky 10. ročníku 1982

počet fotoklubů: 13, počet fotografií:

pořadatel: Fotoklub MKS Klatovy

Pořadí fotoklubů:

1. Kadaň
2. Luna Plzeň
3. MKS Klatovy
4. Chodov
5. Cheb

Nejlepší fotografie:

1. Došek Balkon I.-III. Kadaň
2. Došek Ráno na horách Kadaň
3. Jan Vejražka Koně a hory Cheb
4. Došek Přechod I.-III. Kadaň
5. J. Holoubek Krajina Plzeň



Výsledky 11. ročníku 1983

počet fotoklubů: 11, počet fotografií:

pořadatel: Tachovská pobočka SČF při MKS Tachov

Pořadí fotoklubů:

1. Luna Plzeň
2. Kadaň
3. MKS Klatovy
4. Cheb
5. Chodov

Nejlepší fotografie:

1. Rudolf Bílek Bílé pole Klatovy
2.-3. Milan Nový Tanečnice II. Krupka
2.-3. František Lukeš Redukovaná krajina Plzeň
4.-5. Milan Nový Tanečnice I. Krupka
4.-5. Jan Korbel Svítání Kadaň



Výsledky 12. ročníku 1984

počet fotoklubů: 13, počet autorů: 75, počet fotografií: 156

pořadatel: Fotoklub MKS Domažlice

Pořadí fotoklubů:

1. Klatovy
2. Luna Plzeň
3. Cheb
4. Kadaň
5. Krupka

Nejlepší fotografie:

1. Milan Nový Brasil Tropicana Krupka
2. Zbyněk Illek Houslař Cheb
3.-4. František Lukeš Krajina II. Plzeň
3.-4. Martin Milfort Střechy I. Plzeň



Výsledky 13. ročníku 1985

počet fotoklubů: 12, počet fotografií: 144, počet autorů: 76

pořadatel:

Pořadí fotoklubů:

1. Cheb
2. Klatovy
3. Luna Plzeň
4. Kadaň
5. Nýrsko

Nejlepší fotografie:

1. František Košťálek Kovář Klatovy
2. Ladislav Čech Šumavská samota Klatovy
3. Luboš Stibůrek Natřeno Cheb
4.-5. Illek Krajina II Cheb
4.-5. Novotný Portrét Nýrsko



Výsledky 14. ročníku 1986

počet fotoklubů: 12, počet fotografií:

pořadatel: MKS Plzeň, Fotoklub Luna Plzeň

Pořadí fotoklubů:

1. Cheb
2. Luna Plzeň
3. Klatovy
4. Karlovy Vary
5. Domažlice

Nejlepší fotografie:

1. Pavel Řehoř Windsurfing Cheb
2. Vladimír Houdek Pamětník Karlovy Vary
3. Jaroslav Vlach Hraje a zpívá G. Bécaud Karlovy Vary
4. S. Stehno Zima Vřesová



Výsledky 15. ročníku 1987

počet fotoklubů: 13, počet fotografií: 156, počet autorů: 70

pořadatel: Fotoklub Cheb

Pořadí fotoklubů:

1. MKS Klatovy
2. KaSS Cheb
3. Luna Plzeň
4. Karlovy Vary
5. Mariánské Lázně

Nejlepší fotografie:

1. R. Bílek Krajina přeludů Klatovy
2. M. Nový Krajina XX Krupka
3. R. Bílek Sen o kytici Klatovy



Výsledky 16. ročníku 1988

počet fotoklubů: 14, počet fotografií: 168

pořadatel: , vyhodnocení: 24. září 1988 ve Vřesové

Pořadí fotoklubů:

1. Cheb
2. Karlovy Vary
3. Plzeň
4. Klatovy
5. Krupka

Nejlepší fotografie:

1. Nový Krajina 2
2. Mazura Rosa I
3. Růžička Prostor



Výsledky 17. ročníku 1989

počet fotoklubů: , počet fotografií: 168

pořadatel:

Pořadí fotoklubů:

1. Luna Plzeň
2. MKS Klatovy
3. DK Krupka
4. MKS Cheb
5. OKS Karlovy Vary

Nejlepší fotografie:

1. Karel Kalous bez názvu
2. Ludvík Erdmann Ráno v Geyeru
3. František Lukeš Krajina II
4. Ludvík Erdmann Mrtvý les II
5. Milan Nový Krajina I



Výsledky 18. ročníku 1989/1990

počet fotoklubů: 14, počet fotografií: 168

pořadatel: Fotoklub DK Nýrsko, vyhodnocení: 20.10 1990 v Nýrsku

Pořadí fotoklubů:

1. Luna Plzeň
2. Klatovy
3. Kadaň
4. Vřesová
5. Nýrsko

Nejlepší fotografie:

1. Richard Beneš Krajina současnosti Klatovy
2. Václav Hájíček Krajina 88 Kadaň
3. Ivo Kopecký Bez názvu I Nýrsko
4. Milan Mazura Lesní ráno I, II, III Kadaň
5. František Lukeš Krajina I Luna Plzeň



Výsledky 19. ročníku 1990/1991

počet fotoklubů: 13, počet fotografií: 156

pořadatel: Fotoklub Mariánské Lázně

Pořadí fotoklubů:

1. Karlovy Vary
2. Luna Plzeň
3. MKS Klatovy
4. KaSS Cheb
5. DK Krupka

Nejlepší fotografie:

1. Erdmann Toskánská krajina 10/74 Karlovy Vary
2. Erdmann Toskánská krajina 9/56 Karlovy Vary
3. Nový Krajina Krupka
4. Erdmann Toskánská krajina ?/62 Karlovy Vary



Výsledky 20. ročníku 1991/1992

počet fotoklubů: 11, počet autorů: 53, počet fotografií: 132

pořadatel: Fotoinvaklub ČR Plzeň

Pořadí fotoklubů:

1. DK Krupka
2. Kadaň
3. Cheb
4. Karlovy Vary
5. MKS Klatovy

Nejlepší fotografie:

1. Ludvík Erdmann Podvečer ve Vysokých Tatrách 25 Karlovy Vary
2. Karel Leubner Krajina V DK Krupka
3. Ludvík Erdmann Toskánská krajina 9/58 Karlovy Vary

Po tomto ročníku odstoupil Fotoinvaklub Plzeň z MO Vřídlo. Odůvodnil to rozpory a nepoctivostí v hodnocení fotografií.



Zdroje: Josef Podvalský, archiv Fotoinvaklubu Plzeň




Toplink - katalog odkazů

Výměna odkazů: Fotografové, Lastminute zájezdy