Nabídka webhostingu

Chcete vytvořit internetové stránky pro váš fotoklub, ale nemáte prostor, kam je umístit a nechcete platit přes tisíc korun ročně za hosting a doménu?

Na tomto portálu vám mohu zřídit prostor pro váš web včetně MySQL databáze (lze zde vytvářet dynamické stránky, používat redakční systémy a galerie). Umístění stránek do 500 MB s databází stojí 300,- Kč za rok, prostor pro stránky do 100 MB a bez databáze (jen statické stránky) jsou pro fotokluby zdarma. V této ceně je jen prostor pro web, stránky si musíte vytvořit, nainstalovat a spravovat sami.

Doména vašich stránek může vypadat takto:

• nazev.fotokluby.cz (např. fotoborci.fotokluby.cz)
  • fotokluby.cz/nazev (např. fotokluby.cz/trnava)

Dále nabízím prostor pro osobní stránky fotografů na doméně fotostranky.net. Struktura názvů je stejná, varianta do 500 MB s databází stojí 300,- Kč za rok, varianta do 100 MB bez databáze je za 100,- Kč za rok.

Pokud máte zájem o hosting, napište mi na adresu fotokluby@seznam.cz – domluvíme podrobnosti.

V případě, že uvažujete o pořízení vlastního hostingu, doporučuji zahraniční multihosting HOSTMONSTER.COM. Běží na něm portál Fotokluby.cz a další moje weby.

Postupně jsem vyzkoušel několik českých hostingů (Webzdarma, Forpsi, Banan) a nakonec jsem skončil zde. Můžete zde mít více domén za jednu cenu, lze tu nainstalovat různé redakční systémy, galerie, fóra, e-shopy – pomocí několika kliknutí (jsou zde na to automatické skripty). Nejsou zde problémy se safe módem nebo s memory_limit jako u některých českých hostingů.

Jediným omezením je rozhraní a podpora v angličtině a také trochu menší přístupová rychlost, protože servery jsou v zahraničí.