Jak vložit příspěvek

1. zaregistrujte se (vpravo nahoře „Přihlásit se“, pak „Registrace“)
  2. přihlašte se
  3. klikněte na „Uživatelé – Profil“, vyplňte zde své jméno, případně další informace
  4. klikněte na volbu „Vytvořit příspěvek“
  5. napište text
  6. zvolte vhodné Rubriky dle tématu a kraje konání akce – např. Plzeňský kraj, Výstavy fotografií (pokud jde o celorepublikovou soutěž, vyberte rubriku Česká republika, nezaškrtávejte všechny kraje)
  7. klikněte na tlačítko „Odeslat ke schválení“
  8. napište email na adresu fotokluby@seznam.cz, abych o vašem článku věděl a mohl jej schválit, k e-mailu také můžete přiložit doprovodné obrázky (pozvánka na výstavu, ukázky fotografií, …)

Po vložení prvního příspěvku vám mohu nastavit vyšší oprávnění – příště už nebude nutné čekat na schválení, články se zobrazí na webu ihned po jejich napsání a kliknutí na volbu „Publikovat“. Také budete pak moci vkládat sami obrázky.

Kompletní návod na vkládání příspěvků a pravidla najdete zde: Návod a pravidla pro vkládání příspěvků

Vložení bez registrace

Pokud jde jen o jednorázovou akci a nepředpokládáte vkládání dalších článků, nechcete se registrovat, nebo si moc nerozumíte s počítačem, můžete příspěvek poslat rovnou mailem na adresu fotokluby@seznam.cz – v tom případě ale může zveřejnění trvat třeba týden (někdy i déle) podle mých časových možností.

Internetová verze výstavy

Kromě pozvánky na Vaši výstavu s doprovodným textem je možné na stránky Fotokluby.cz vložit i náhledy vystavovaných fotografií. Díky internetu si je pak mohou prohlédnout i lidé z jiných koutů republiky a ostatních fotoklubů, kteří bydlí příliš daleko na to, aby se přijeli na výstavu podívat osobně. Pokud máte zájem o tuto formu prezentace, založte si zde účet a napište mi e-mail – pošlu Vám návod, jak postupovat.