Zde vzniká sekce věnovaná prodeji fotografií přes fotobanky. Postupně sem budu přidávat další články.

fotobanka Dreamstime

fotobanka Fotolia

Pokud zde najdete nějakou chybu, nepřesnost, máte jiné zkušenosti nebo nějaký dotaz k fotobankám, napište mi e-mail.
fotokluby@seznam.cz

TOPlist Pagerank změřil www.CZIN.eu CZIN.eu

Začínáme – registrace ve fotobankách

Nejprve si ve fotobankách zaregistrujte svůj profil. Budu rád, pokud pro vstup do mikrofotobanek a následnou registraci použijete zde uvedené odkazy nebo bannery – systém pozná můj partnerský kód a přičte mi drobnou provizi. Tvorba webu Fotokluby.cz a psaní těchto článků mi zabrala mnoho desítek hodin, takže každý dolar se hodí ;o)

Fotobanka.cz

Text doplním později, momentálně má tato fotobanka nějaký výpadek

Mikrofotobanky

Pro začátečníky na vyzkoušení doporučuji fotobanky Dreamstime a Fotolia – není tak obtížné se do nich dostat a vaše snímky mohou být velmi brzy v nabídce a začít vydělávat.

Dreamstime - registrace fotobanka Fotolia

Ve fotobankách Shutterstock a Istock Photo lze vydělat mnohem vyšší částky. Je však mnohem náročnější projít vstupními formalitami (ještě to podrobněji rozepíšu).

Registrace na
Shutterstock
View My Portfolio

Na článku se pracuje – ještě není kompletní