VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ SKUPINY KONTAKT

24. 2. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Jihomoravský kraj, Výstavy fotografií

Zveme Vás na výstavu fotografií skupiny Kontakt.

Datum konání: 01. 03. 2014 – 26. 04. 2014

Místo konání: Galerie Vednevnoci a výstavní sál

Výstava fotografií členů skupiny Kontakt bude k vidění ve výstavním sále od 3. 3. do 25. 4. a v Galerii Vednevnoci od 1. 3. do 26. 4. Vernisáž výstavy se koná v pondělí 3. 3. v 17:00 ve výstavním sále.

Skupina fotografů Kontakt byla založena v roce 1978. V současné době ji tvoří 5 členů:
Zdeněk Kučera: V minulosti se věnoval fotografování přírody, zejména makrofotografii. V současné době se zabývá téměř výhradně leteckou fotografií.
Milan Havlíček: Od fotografování krajiny přešel k fotografování lidí. Nejvíce se věnuje reportážní fotografii a portrétu.
Radek Severa: Začínal fotografováním živé přírody a makrofotografií. Nyní těžiště jeho práce spočívá v krajinářské fotografii, ve které dosáhl největších úspěchů. Zabývá se i reportáží z prostředí těžby ropy.
Cyril Gajdík: Vyzkoušel téměř všechny obory fotografie. Vždy se však vrací k reportážní fotografii ze svého okolí, ke které má nejblíž.
Ladislav Mrkva: Dlouhodobě se zabývá reportážní fotografií z rodného Horňácka. Jeho fotografie zobrazují každodenní život prostých lidí.
Více informací na www.fotoklub.estranky.cz

Pozvánka web1Pozvánka web2