1. výstava v nové Městské galerii Otrokovice – fotoklub Beseda

3. 2. 2014, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Výstavy fotografií, Zlínský kraj

Zveme Vás na netradiční a poutavou výstavu Retrospektiva k 65. výročí založení fotoklubu Beseda kterou připravujeme v naší Městské galerii. Vernisáž proběhne 14. února od 18 hodin a nabídne snímky úspěšné Fotoskupiny Pohledy. Skupina v letech 1975 – 1981 dosahovala vynikajících úspěchů a jejich fotografie objížděly jednu výstavu za druhou.

Fotografie budou prezentovány v originálních paspartách z kolekce Cesty a vystavíme také kolekci fotografií na motivy básní S.K. Neumanna z vitalistické sbírky přírodní lyriky Kniha lesů, vod a strání (1914), která oslavuje moravskou krajinu. Fotografie jsou doplněny básněmi.

Galerie je otevřena úterý až neděle 14:00 – 18:00, v pondělí je zavřeno.

fotoklub Beseda Otrokovice

fotoklub_small.jpg