Soutěž o nejzajímavější PF 2014 – soutěžní snímky

27. 12. 2013, vložil: | 1 komentář |
rubrika: Česká republika, Fotografické soutěže, Slovensko, Soutěže Fotokluby.cz

Internetový portál Fotokluby.cz, časopis FotoVideo a vydavatelství Zoner Press spolu pořádají již 3. ročník fotografické soutěže o nejzajímavější PFku.

Ceny pro vítěze věnovaly FotoVideo a Zoner Press. Uzávěrka soutěže je 5. ledna 2014, kompletní propozice najdete zde: fotokluby.cz/2013/11/soutez-o-nejzajimavejsi-pf-2014

Budeme rádi, když také pošlete svoje PFky do naší soutěže.

Vítězné snímky bude stejně jako v minulých letech vybírat porota složená ze zástupců organizátorů a také ve druhé části soutěže mohou hodnotit jednotlivé fotokluby, jejichž členové se soutěže zúčastnili.

Soutěžní PFky budu postupně přidávat do galerie pod tímto článkem.

banner_234x60 fotovideo_casopis_logo_barva logo_zoner_press

Jeden komentář k článku “Soutěž o nejzajímavější PF 2014 – soutěžní snímky”

1. Vlasta napsal:

Nejvíce se mi líbí I cesta je cíl, je tam přenádherná fotografie a celé to dělá krásnou náladu…