Dvě výstavy členů Spolku prostějovských fotografů

5. 12. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Olomoucký kraj, Výstavy fotografií

Dovoluji si Vás pozvat na vernisáž fotografické výstavy Spolku prostějovských fotografů v Olomouci, v Regionálním centru, která má název Střípky z Josefkolu. Jedná se o střípky, které vykreslují mozaiku loňského i letošního Josefkolu, ke kterému Spolek prostějovských fotografů přispěl svojí troškou do mlýna.

Výsledkem práce souběžného fotografování celého programu i zákulisí Josefkolu několika prostějovskými fotografy je jednak audiovizuální DVD, vytvořené organizátory z těchto akcí, které je promítáno v Muzeu kočárů v Čechách pod Kosířem, a pak i fotografická výstava, kterou bude možné nyní vidět v olomouckém Regionálním centru.

Svoji novou výstavu ns názvem Krajina zahalená do zimy, na kterou Vás chci pozvat, jsem nyní instaloval v Kavárně Kůrka ve Vodní ul. v Prostějově. Jak již název výstavy napovídá, snímky jsem pořídil na svých toulkách na sněžnicích zasněženou horskou krajinou.

Josef Franc