Soutěž o nejzajímavější PF 2014

28. 11. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Česká republika, Fotografické soutěže, Slovensko, Soutěže Fotokluby.cz

Internetový portál Fotokluby.cz, časopis FotoVideo a vydavatelství Zoner Press spolu pořádají již 3. ročník fotografické soutěže o nejzajímavější PFku.

Ceny pro vítěze věnovaly FotoVideo a Zoner Press. Uzávěrka soutěže je 5. ledna 2014, soutěžní snímky zasílejte e-mailem na adresu fotokluby@seznam.cz, do předmětu uveďte Soutěž.

ukázka z loňského ročníku

Každý soutěžící může poslat max. 2 PFky. Snímky zasílejte ve formátu JPG, delší strana musí mít min. 800 obrazových bodů. V názvu snímku musí být uvedené celé jméno soutěžícího. V emailu také uveďte, zda jste členem nějakého fotoklubu (pokud ano, tak napište jeho název).

Zasláním snímků do soutěže souhlasíte s jejich zveřejněním na webech www.fotokluby.cz, www.ifotovideo.cz a v časopisu FotoVideo (bez nároku na honorář). Posílejte pouze PFky, které jste sami zhotovili (jste autorem veškerých použitých snímků a grafické úpravy). Jde o fotografickou soutěž – PFky tvořené převážně grafikou nebo příliš vzdálené fotografickému žánru nebudou do soutěže zařazené.

Snímky obsahující reklamní sdělení, propagaci konkrétních firem a výrobků nebo obsahující nevhodné motivy budou ze soutěže vyřazeny. Organizátoři soutěže neodpovídají za jakákoli porušení autorských a dalších práv soutěžícími.

Odborná porota složená ze zástupců pořadatelů vybere 3 nejzajímavější PFky a jejich autory odmění věcnými cenami. Výsledky budou otištěné v březnovém čísle časopisu FotoVideo a zveřejněné na webu Fotokluby.cz.

Druhá část soutěže – stejně jako v minulých ročnících se budou moci do hodnocení zapojit i jednotlivé fotokluby, jejichž členové se soutěže zúčastnili. Po uzávěrce jim rozešleme e-mail s návodem, jak hodnotit. Výsledky pak budou zveřejněné během února na portálu Fotokluby.cz a autoři vítězných snímků obdrží také věcné ceny.

Snímky z předchozích ročníků najdete zde: Soutěže Fotokluby.cz

banner_234x60 fotovideo_casopis_logo_barva logo_zoner_press