Litoměřice jak jsme je znali II.

25. 11. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Ústecký kraj

Pod tímto  názvem vydávají členové litoměřického Fotoklubu Porta volné pokračování své velmi úspěšné knihy fotografií kterou předložili čtenářům na jaře letošního roku.

Tento druhý díl obsahuje na 450 černobílých fotografií zachycujících přeměnu Litoměřic v 70. a 80 letech minulého století, jak ji svými fotoaparáty zaznamenali právě fotografové sdružení v tomto fotoklubu, dříve pod názvem Kalich SČF Litoměřice.

Ve čtvrtek 28. listopadu od 17.hod., bude mít veřejnost možnost se seznámit s tímto druhým dílem a to v Domě kultury Litoměřice. Při tomto křtu proběhne současně i autogramiáda zúčastněných autorů a z každé prodané knihy bude 10,-Kč věnováno na pomoc postiženým Filipínám.

Za autory srdečně zve BcA.Fanda F. Diviš