Výstava skupiny KONTAKT v Radniční galerii v Kyjově

18. 10. 2013, vložil: | 1 komentář |
rubrika: Jihomoravský kraj, Výstavy fotografií

Letos již druhá společná výstava skupiny KONTAKT Hodonín tentokrát v Radniční galerii v Kyjově. Vernisáž se uskuteční 1. listopadu v 17 hodin a výstava potrvá do 30.11.2013.

www.fotoklub.estranky.cz

www.gajdikcyril.estranky.cz

www.milanhavlicek.cz

www.radeksevera.estranky.cz

Jeden komentář k článku “Výstava skupiny KONTAKT v Radniční galerii v Kyjově”

1. František Malík napsal:

Jako bývalý člen skupiny KONTAKT se snažím navštěvovat všechny výstavy skupiny, pokud jsou v regionu. Obecně jde říct jedno, je moc dobře že se najde skupina fotografů ochotných spolu něco dělat!! Toto jde jedině pochválit.
    Je tady ovšem prostor i pro kritiku. Skupina kvalitních fotografů dle mého mínění stagnuje a možná jde i trochu dolů. Na této výstavě (v Kyjově) je to docela vidět. Paradoxně bych asi nejvíce kritizoval ty fotky u kterých se zastavovalo nejvíce diváků. Ano, jde o hezké krajiny, kvalitně nafocené i dobře zpracované. Když se na ně dívám, tak vlastně nevím, zda jsem ty samé viděl v roce 2012, 2011, … Je to kvalitní, ale je to stále stejné! Tady by měl autor přibrzdit a něco změnit. Co? To je na něm. Ale stala se z toho kvalitní nuda. Tedy pro toho, kdo tyto fotografie vidí častěji. Vím, že nejsem s tímto názorem sám.
    Výstava působila neuceleně. Vystavené fotografie neměly žádný spojující prvek a to ani u dvou autorů. Chápu, že daný prostor tomu nijak nepomůže.
    Přeji všem „Dobré světlo“.