„KAMÍNKA 2013″ – tradiční podzinmí workshop v Chřibech

5. 6. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Semináře, workshopy, Zlínský kraj

Velmi rádi bychom Vás pozvali na již 3. ročník našeho tradičního fotografického setkání při příležitosti podzimního workshopu v Chřibech „Kamínka 2013“, který se bude konat ve dnech 18. – 20. 10. 2013 v rekreačním středisku Kamínka u Roštína.

Připravili jsme pro Vás bohatý program, z kterého si každý z Vás určitě něco vybere, ať už zajímavé přednášky, praktickou výuku, prezentaci osvětlovací techniky nebo na závěr soutěž o hodnotné ceny.

Více informací o tomto třídenním maratonu naleznete www.fotoklub-otrokovice.cz . Proto neváhejte, zavčas se přihlaste a rezervujte si místo na tuto zajisté skvělou akci. Předběžná uzávěrka do konce června 2013.

Těšíme se na setkání s Vámi, Fotoklub Beseda Otrokovice