5. výstava regionálních fotoklubů, workshop, Havířov

2. 5. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Moravskoslezský kraj, Semináře, workshopy, Výstavy fotografií

Fotoklub Havířov zve všechny zájemce na 5. výstavu regionálních fotoklubů, která se koná ve dnech 30.4.-25.5.2013 ve výstavní síni Viléma Wünsche v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově – Podlesí.

Výstavy se zúčastní fotokluby Ostrava, Orlová, Frýdek-Místek, Karviná, Český Těšín, Třinec, Jablunkov a náš pořádající fotoklub Havířov. Hostem výstavy bude fotoklub z Bialsko – Biale v Polsku. K vidění bude téměř 250 barevných a černobílých snímků menších i větších formátů.

V rámci výstavy se 25.5. uskuteční fotografický workshop se zajímavými hosty. Bližší údaje na www.fotoklub-havirov.cz.