Velké setkání fotoklubů, Český Krumlov

8. 4. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Jihočeský kraj, Semináře, workshopy, Výstavy fotografií

Fotoklub FotoKrumlov si vás dovoluje pozvat na VELKÉ SETKÁNÍ FOTOKLUBŮ.

Jedno z nejkrásnějších a nejfotogeničtějších českých měst se ve dnech 8. – 9. června 2013 stane hostitelem Open-air FOTO festivalu, pořádaném ve spolupráci s městem Český Krumlov. Při této jedinečné příležitosti jsme se rozhodli v roli domovského fotoklubu zorganizovat velké setkání členů českých, a vybraných zahraničních fotoklubů.

fotokrumlov

Pá 7.6.2013 odpoledne – Pracovní program členů fotoklubů
Prostory klubu FotoKrumlov – setkání členů, diskuse, hodnocení fotografií (detaily budou zaslány všem přihlášeným následně).

Pá 7.6.2012 večer – Privátní focení a prohlídka vybraných festivalových lokací
Ve spolupráci s pořadatelem festivalu – speciální neveřejná akce pouze pro členy fotoklubů. Jedinečná možnost focení na vybraných festivalových lokacích, které se budou připravovat již od pátku (bude zajištěna rozmanitá světelná a další foto technika, profesionální modely a odborní fotomanažeři pro konzultace a diskuse).

So – Ne 8. – 9.6.2012 – Volný program v rámci Open-air FOTO festivalu
FotoKrumlov získal od pořadatele bonus pro všechny registrované účastníky setkání – Festivalovou slevovou kartu (s jejím využitím mohou čerpat slevy ve výši 30-50% na všechny typy festivalových vstupenek včetně praktických dílen). Karta bude zaslána elektronicky v průběhu dubna, přeposlání na členy zajistí jednotlivé kluby.

Pá – Po 7. – 10.6.2012 – VÝSTAVA „Fotokluby – Město oživlé fotografií“
V rámci festivalové trasy bude instalována výstava fotografií členů fotoklubů. Každý zúčastněný fotoklub tak může prezentovat svou práci návštěvníkům festivalu, ale i široké české a zahraniční veřejnosti.

Kompletní program, pozvánka – PDF

Informace o Open – Air FOTO festivalu