Plaský FOTOMARATON pro děti a mládež

25. 4. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotografické soutěže, Plzeňský kraj

Termín: 8.5. 2013 od 13.00 do 17.00 hod. Místo konání: Plasy

Pravidla: soutěžit mohou děti i v doprovodu rodičů a mládež do 18ti let ve třech věkových kategoriích, na místě bude vyhlášeno sedm témat a do určené hodiny musí všichni odevzdat sedm svých fotografií ke všem tématům.

Přihlášení a prezentace : 12.30 – 13.30 před vstupem do Kláštera Plasy

Zahájení : Ve 13.00 budou vyhlášena soutěžní témata

Ukončení : v 17.00hod., v kanceláři IC Envic Plasy v budově kláštera je nutné předat soutěžní snímky, ke každému tématu jeden snímek (stáhnou se do pc pořadatele). Snímky je možné odevzdat i dříve než v 17.00hod.. O následné zpracování snímků ve formátu 10x15cm se postará pořadatel.

Vyhodnocení : Nejlepší práce budou vyhodnoceny odbornou porotou a vystaveny 15.6. 2013 v prelatuře plaského kláštera a dále prezentovány při výstavě Fotoklubu Plasy.

Více informací na webu Fotoklubu Plasy, Envic. Spolupráce: NTM Praha, Klášter Plasy

Další program :
14.00 – prohlídka hodinové věže
15.00 – prohlídka hodinové věže – rezervní termín
13.30 – 17.00 – prezentace programů IC Envic Plasy

www.envic.cz  fotoklub-plasy.wz.cz
Případné dotazy k soutěži pište na e-mail pořadatelů : adpro@iol.cz, ic.plasy@envic.cz

Propozice v PDF