Výběrové řízení do MO Český Ráj

3. 1. 2013, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Česká republika, Mapové okruhy

Pořadatel 52. ročníku MO ČR fotoklub Nová Paka vyhlašuje výběrové řízení na nové členy MO ČR z řad fotoklubů . Zájemci se mohou hlásit v knize hostů na fotoklub.nova-paka.cz nebo na mail: mirsuch@gmail.com

S žádostí  pošlete odkaz na vaše stránky. Vybraným fotoklubům dáme vědět a budou pozváni na závěrečný seminář. Jejich zástupci by zde měli představit svoji tvorbu a valná hromada bude hlasovat o jejich přijetí.

Rádi mezi sebou přivítáme nové kolegy se zájmem o fotografii, kterým záleží na kvalitě, přátelské upřímnosti – někdy dost kruté / autor typoval více bodů než dostal, nebo kritika výřezu  apod. / Názory jsou vždy subjektivní dojem a je na autorovi co si z nich vezme, diskuze kolegů je přínosná již proto, že u fotografie nezůstali neteční. Tak se budeme těšit.

Za fotoklub Nová Paka přeje do nového roku dobré světlo Suchánek Miroslav.