Nový fotoklub Omega Hradec Králové

29. 11. 2012, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Informace o fotoklubech, Královéhradecký kraj, Výstavy fotografií

Na konci letošních prázdnin vznikl v Hradci Králové nový fotoklub Omega.

Zatím šest fotonadšenců se snaží rozvíjet své aktivity účastí v Ratibořickém mapovém okruhu a pořádáním první své autorské výstavy.

Členové: Karel Bauer, Miroslava Kinclerová, Pavel Režný, Petr Soukeník, Petr Svoboda a Marcela Zuchová

Scházíme se každou druhou středu v měsíci v taneční škole Bonstep, což je prozatímní náš azyl, než najdeme výhodnější prostory. Vznikli jsme totiž teprve před třemi měsíci a čeká nás ještě mnoho práce. Naše autorská výstava je zatím první vlaštovkou. Nejspíš jí můžete shlédnout ještě přes svátky, než se objeví další zájemce o výstavní prostory.

Držte nám palce.