Fotosoutěž „Čechy krasné , Čechy mé“

7. 2. 2012, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Česká republika, Fotografické soutěže

Občanské sdružení Fotoklub v Myslkovicích ve spolupráci s obcí Myslkovice pořádá 1. ročník fotografické soutěže na téma „Čechy krasné , Čechy mé.“. Soutěž je pro každého amatérského fotografa, který zašle jednu nebo více fotografií.

Jak se zúčastnit
Své soutěžní snímky (max. 3 ks) můžete posílat od 15.1.2012 do 15.3.2012 na e-mailovou adresu os-fotoklub@seznam.cz Připojte své kontaktní údaje, připište název snímku. Chcete-li snímek poslat v papírové podobě, napište si e-mailem o kontaktní adresu.

Vyhodnocení a vyhlášení vítězů
V průběhu měsíce Dubna  2012 vybere odborná porota pořadí snímků. Nejlepší z nich budou vytištěny a vystaveny celý měsíc duben v prostorách galerie
na zámečku v Myslkovicích. (posílejte proto snímky v dostatečné kvalitě). Vyhlášení vítězných snímků a předání odměn autorům proběhne na vernisáži
15. dubna 2012 ve výše zmíněné galerii.

Výhry
Hlavni cenu věnuje sponzor keramik Jan Vítek z Myslkovic