Soutěž o nejzajímavější PF 2012

11. 12. 2011, vložil: | 1 komentář |
rubrika: Česká republika, Fotografické soutěže, Slovensko, Soutěže Fotokluby.cz

Internetový portál Fotokluby.cz a časopis FotoVideo pořádají fotografickou soutěž o nejzajímavější PF 2012. Ceny pro vítěze věnovaly firma Lowepro a časopis FotoVideo. Uzávěrka soutěže je 2. ledna 2012, snímky posílejte e-mailem na adresu fotokluby@seznam.cz, do předmětu uveďte Soutěž.

Každý soutěžící může poslat max. 2 PFky. Snímky zasílejte ve formátu JPG, delší strana musí mít min. 800 obrazových bodů. V názvu snímku musí být uvedené celé jméno soutěžícího, v doprovodném emailu pak také můžete uvést, zda jste členem nějakého fotoklubu (uveďte jeho název).

Zasláním snímků do soutěže souhlasíte s jejich zveřejněním na webech www.fotokluby.cz, www.ifotovideo.cz a v časopise FotoVideo (bez nároku na honorář). Posílejte pouze PFky, které jste sami zhotovili (jste autorem veškerých použitých snímků a grafické úpravy). Organizátoři soutěže neodpovídají za jakákoli porušení autorských a dalších práv soutěžícími.

Odborná porota složená ze zástupců redakce časopisu FotoVideo a provozovatele portálu Fotokluby.cz vybere 3 nejzajímavější PFky a jejich autory odmění cenami od firmy Lowepro. Výsledky budou otištěné v únorovém čísle časopisu FotoVideo.

Do hodnocení soutěže se budou moci zapojit i jednotlivé fotokluby, jejichž členové se soutěže zúčastnili. Po uzávěrce jim rozešleme e-mail s návodem, jak hodnotit. Výsledky pak budou zveřejněné koncem ledna na portálu Fotokluby.cz a autoři vítězných snímků obdrží předplatné časopisu FotoVideo.

Propozice v PDF

Jeden komentář k článku “Soutěž o nejzajímavější PF 2012”

1. Petr Mašek napsal:

Vložil jsem první várku snímků, které přišly během tohoto týdne. Těším se na další PFky do soutěže ;-)