Nymburský FOTO klub nabízí kurz pro začínající fotografy

5. 12. 2011, vložil: | Dva komentáře |
rubrika: Fotografické kurzy, školy, Středočeský kraj

Chcete se naučit lépe fotografovat? Naučit se ovládát svůj fotoaparát? Moci ukázat fotky i širší veřejnosti a ne je jen zavírat v rodinném albu?

Nymburský FOTO klub nabízí workshop pro začínající fotografy ….

Dva komentáře k článku “Nymburský FOTO klub nabízí kurz pro začínající fotografy”

1. Čermák Slávek napsal:

Pane Velechovský,
    hezký den přeje Čermák. Jsem v důchodu a fotografuji pro vlastní potěšení sice již od vojny, z nedostatku času ale ne na úrovni, jakou bych si přál. Rád bych nalezl přítele, který by mi objasnil taje počítače, zasílání fotografií a seznámení se se Zoner Photo Studiem. Rád bych se přihlásil na fotografický kurz. Napište mi prosím termín a další dispozice.
    Předem děkuji za zprávu, přeji Vám hezké Vánoce a Dobré světlo v novém roce, ČermákKlokočná p. Mnichovice.

2. Dobrý den,
    jsem rád za zájem o kurz … pokud fotíte déle, možná to pro vás bude spíše opakování, ale vše bude na digitálních přístrojích a případně se můžeme domluvit na dalších kurzech.
    :-)
    Podívejte se na web po kliknutí na toto: http://www.fotoklubnymburk.eu/index.php?inc=6
    zde naleznete termíny a další podrobnosti.
    Díky.