14. ročník fotografické soutěže Život nejen na kolech

10. 3. 2010, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotografické soutěže, Jihomoravský kraj

Dobrý den, chtěl bych nejen Vás, ale také všechny Vaše kolegy, kamarády a známé informovat o zahájení 14. ročníku fotografické soutěže Život nejen na kolech, kterou organizuje brněnská nezisková organizace Liga vozíčkářů.

Soutěže se každoročně účastní desítky amatérských, ale i profesionálních fotografů z České a Slovenské republiky. O vítězi rozhoduje odborná porota v čele s panem Jindřichem Štreitem. Nejlepší a nejzajímavější snímky jsou zařazeny do putovní výstavy, která je zároveň prodejní. Každý soutěžící tak zasláním svých snímků do soutěže pomáhá samotným lidem se zdravotním postižením a zároveň se podílí na jejich jednodušší integraci do většinové společnosti.

Tématem všech soutěžních fotografií jsou Okamžiky ze života s postižením. Více na www.ligavozic.cz/zivotnejennakolech

Věřím, že naleznete čas k seznámení se s touto soutěží a nakonec i k zaslání fotografie do soutěže. Staňte se fanoušky fotosoutěže Život nejen na kolech na Facebooku – do vyhledávače zadejte název stránky „Život nejen na kolech“.

Přeji Vám příjemný den. Jan Charvát, koordinátor projektů Život nejen na kolech a Pro Váš úsměv

Liga vozíčkářů, Bzenecká 23, 628 00 Brno
mobil: +420 725 020 779, tel.: +420 537 021 482
jan.charvat@ligavozic.cz , www.ligavozic.cz

Podpořte naši činnost odesláním dárcovské SMS ve tvaru DMS PRISEDNI na telefonní číslo 87 777 (cena DMS je 30 Kč, Liga vozíčkářů obdrží 27 Kč).

Fotosoutěž, Obecné informace, Pravidla