Expedice Mekong 2010

10. 2. 2010, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Fotovýlety, expedice, Zahraničí

Mladá fotografka Milena Písačková z Fotoklubu Plzeň spolu s dalšími dvěma fotografy v těchto chvílích odlétá na fotoexpedici do pro nás hodně exotických končin. Průběh této expedice můžete sledovat zde na webu expedice.

Čtyři týdny, čtyři země jihovýchodní Asie, jimiž protéká řeka Mekong, která dala expedici název. Původně plánovaná fotoexpedice do Kambodže postupem času rozšířila svůj itinerář i na sousední Vietnam, Laos a Thajsko. Hlavním posláním a cílem Expedice Mekong 2010 je fotodokumentace každodenního života těchto čtyř pozoruhodných zemí, jejich obyvatel, přírody, tradic, architektury, etnických zvláštností a exotického půvabu.

Tříčlenná expedice vyráží na cestu 11. února a návrat je plánovaný na 9. března 2010. Všichni členové expedičního týmu jsou zkušenými fotografy, používají výhradně fotoaparáty Canon a mají na svém kontě již několik individuálních fotoexpedic. (pokračování najdete na webu expedice)