Soutěž Fotoklub roku

28. 1. 2010, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Česká republika, Fotografické soutěže

Časopis FotoVideo vyhlásil začátkem tohoto roku v rámci svojí tradiční soutěže Fotograf roku novou kategorii – Fotoklub roku.

Vážený fotoklube, vážení členové a přátelé fotografie!
Tímto svým krátkým sdělením vás chci pozvat k účasti v soutěži Fotograf roku 2010, největší celoroční fotografické akci u nás, kde jsme otevřeli novou soutěžní kategorii s názvem „Fotoklub roku“.

To znamená jediné! Můžete soutěžit už nejen jako jednotlivci, ale i jako celý Fotoklub. Věřím, že tuto šanci nenecháte ležet ladem a váš fotoklub v nejbližším možném termínu do soutěže zaregistrujete. Čekají na vás zajímavé ceny. Podrobnosti naleznete na www.ifotovideo.cz v sekci Fotograf roku.

S úctou a přáním dobrého světla Váš Ing.Rudolf Stáhlich, šéfredaktor FotoVideo a www.ifotovideo.cz

Další informace o soutěži Fotograf roku nám poslala paní Olina Zlámalíková:

Fotograf roku 2010

Existuje mnoho fotografických soutěží vypisovaných pravidelně různými subjekty pro amatéry i špičkové profesionály. Mezi ty, které mají nejvíce aktivních účastníků, patří soutěže vypisované specializovanými tiskovými médii za současné podpory internetu. Jsme rádi, že právě časopis FotoVideo je oním médiem, kterému se podařilo takovou soutěž zorganizovat a uvést jí do povědomí široké veřejnosti. Znalci a odborní pedagogové soutěž začali nazývat „Fotografická formule 1“.

Naše úspěšná soutěž, kterou jsme zahájili ročníkem 2001 pokračuje v letošním roce, jubilejním 10. ročníkem, za partnerské účasti nejvýznamnějších fotografických firem. Má deset zajímavých široce otevřených témat. Naplánujte si proto své fotografování podle termínů jednotlivých témat, abyste stihli účast ve všech deseti kolech. Minulé ročníky ukázaly, že konkurence mezi vámi je velmi vyrovnaná, a proto se o vítězi rozhoduje opravdu až v posledním kole. Tradice kvalitní české a slovenské fotografické i filmové školy se nezapře.

Soutěžit můžete v těchto kategoriích:

• Fotograf roku 2010

• VIII. kolo – Život květin
  • IX. kolo – Krásy české a slovenské krajiny
  • X. kolo – Menší než můj ukazováček

Více informací o soutěži najdete na www.ifotovideo.cz