PF 2010 – posílejte svoje Péefky

22. 12. 2009, vložil: | Tři komentáře |
rubrika: Fotky, prezentace, portfolia, Soutěže Fotokluby.cz

Internetový portál Fotokluby.cz Vám přeje šťastné a veselé prožití vánočních svátků, mnoho fotografických dárků pod stromečkem a také mnoho úspěchů osobních i fotografických v roce 2010.

Pokud nám zašlete svoji letošní Péefku (na e-mail: fotokluby@seznam.cz), tak ji zde stejně jako loni uveřejníme – uvidí ji tak i lidé z ostatních fotoklubů a další návštěvníci tohoto webu (nezapomeňte do mailu připsat, ze kterého jste fotoklubu). Mohla by zde tímto způsobem vzniknout pěkná galerie letošních Péefek ;o)

(Poznámka: používejte prohlížeč Mozilla Firefox, v prohlížeči Internet Explorer se v některých případech nezobrazuje tlačítko pro zvětšení obrazu)

Tři komentáře k článku “PF 2010 – posílejte svoje Péefky”

1. interval prohlizeni je strasne rychle a neumoznuje pauzu

2. admin napsal:

Pokud na snímek kliknete, tak se slideshow zastaví a pomocí šipek si ji zas můžete spustit. Doporučuji prohlížet v celoobrazovkovém režimu.
    Prezentaci jsem zpomalil ze 3 na 4 sekundy. Díky za námět.

3. admin napsal:

Všiml jsem si, že při prohlížení obrázků v Internet Exploreru se nezobrazuje tlačítko pro zvětšení snímků na celou obrazovku. Proto raději používejte prohlížeč Mozilla Firefox.