Výsledky mapových okruhů

29. 11. 2009, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Mapové okruhy

Na portálu Fotokluby.cz se nám podařilo spolu s panem Podvalským během roku publikovat články s letošními výsledky většiny současných českých mapových okruhů, včetně náhledů vítězných fotografií. Můžete si je zobrazit v menu Články dle témat – Mapové okruhy.

Postupně zde vytvářím celou novou sekci Mapové okruhy a snažím se doplnit i výsledky některých starších MO – během víkendu jsem doplnil téměř kompletní přehled výsledků MO Fotoinva. Průběžně zde budou přibývat další informace a fotografie.

Pokud nějaký mapový okruh pořádáte a máte k dispozici výsledky starších ročníků (pokud možno včetně náhledů vítězných fotografií), budeme rádi, když nám je pošlete mailem na adresu fotokluby@seznam.cz