November – mesiac Salianskej fotografie

30. 10. 2009, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Slovensko, Výstavy fotografií

Dobry den, rad by som Vas v mene Fotoklubu Sala pozval na vernisaz vystavy fotografii Igora Bohaca „Spomienky na november 1989″, ktora sa uskutocni 5. novembra o 19:00 v Galerii umenia a tvorby.

Sucastou vernisaze bude aj oficialne otvorenie Salianskeho mesiaca fotografie 2009. Viac informacii najdete na www.fotoklubsala.sk

pozvanka1

Tesime sa na Vasu navstevu, a budeme radi ak o nasich aktivitach a vystavach date vediet aj Vasim znamym.

S pozdravom Rubin Kostov, 0903 660 643

Fotoklub Sala, Galeria umenia a tvorby, Spolocensky dom, „Vecansky kulturny dom“, Pribinovo nam. 6, Sala – Veca