PARK FOTO PIEŠŤANY 2009

8. 9. 2009, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Slovensko, Výstavy fotografií

4. ročník najpríjemnejšieho stretnutia fotografov na Slovensku

V sobotu 19. septembra 2009 sa už po štvrtý krát stane piešťanský mestský park najväčšou výstavnou sieňou pre výstavu fotografií na Slovensku. Občianské združenie Piešťanský fotoklub, pripraví výstavné plochy – siete, na ktorých každý z účastníkov prezentuje svoju fotografickú tvorbu. K tomu si je treba doniesť fotografie a štipce na ich zavesenie. Výstava je podľa vyjadrenia väčšiny doterajších účastníkov najpríjemnejším stretnutím fotografov na Slovensku. Je obohatená o hodnotenie vystavených fotografií všetkými návštevníkmi podujatia a samotnými autormi. Novinkou tohtoročnej výstavy je spolupráca s Asociáciou profesionálnych fotografov SR, ktorej zástupcovia udelia osobitné ceny a taktiež budú s vystavujúcimi autormi diskutovať o ich tvorbe.

parkfoto 2009

Program podujatia:

9.00 – 10.00 registrácia vystavujúcich v kúpeľnej dvorane KURSALON,

10.00 – 17.00 výstava spojená s hodnotením fotografií návštevníkmi pripnutím hlasovacích štipcov

13.00 – 15.00 hodnotenie a diskusia o fotografiách s APF SR

16.50 – 17.00 spoločné fotografovanie vystavujúcich pred vstupom do mestského parku

17.00 – 17.30 hodnotenie fotografií vystavujúcimi autormi, pri ktorom má každý autor toľko hlasovacích štipcov, koľko ich získal od návštevníkov,

17.45 záver výstavy,

18.00 – 20.00 večera spojená s vyhlásením výsledkov – podávané bude už tradične pečené prasiatko.

Tí, ktorí si atmosféru ukončenie letnej kúpeľnej sezóny v Piešťanoch si na PARK FOTO PIEŠŤANY užili už aj v minulosti vedia, že v deň konania sa dá v Piešťanoch absolvovať aj iné atraktívne podujatie. Do mestského parku totiž po 15.00 prichádza aj „Kvetinové korzo“ – mimoriadne fotogenický alegorický sprievod organizovaný v rámci súťaže v aranžovaní kvetov Victoria Regia.

Takže do kalendára si zapíšte: 19. september 2009, Piešťany.

Organizátori uvítajú aj Vašu registráciu na adrese: fotoklub@kursalon.sk.