48. ročník MO Český ráj

24. 6. 2009, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Mapové okruhy

V sobotu 20.června 2009 byl v Praze ukončen 48. ročník MO Český ráj, jehož pořadatelem byl Fotoklub ČSA Praha. Tohoto ročníku se zúčastnilo 15 fotoklubů.

V soutěži klubů zvítězil opětovně Fotoklub KD Semily před Fotoklubem KFA Brumov-Bylnice, Fomaklubem Liberec, Fotoklubem MKS Jaroměř a Fotoklubem SDF Desná.

V soutěži jednotlivců první místo obsadil Tomáš Hyka z Fotoklubu KD Semily se snímkem „Pomalý zánik“. Na druhém a třetím místě se pak umístil Karel Prskavec z Fomaklubu Liberec se snímky „Dům na vlnách“ a „Barvy podzimu“.

kompletní výsledky: fotokluby, fotografie

Pořadatel příštího již 49. ročníku bude Fotoklub MKS Jaroměř.

Ing. Josef Podvalský, vedoucí Fotoklubu MKS Jaroměř