Výstava Náchod včera a dnes

5. 3. 2009, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Výstavy fotografií

Občanské sdružení Fotoklub Náchod zve všechny příznivce amatérské fotografie a historie na vernisáž výstavy již 5. pokračování klubového fotografického projektu Náchod včera a dnes. Jedná se o kolektivní projekt na kterém začala hrtska členů fotoklubu pracovat již na podzim roku 2006, později se přidali i další členové.

„Již třetím rokem pátráme po historických fotografiích z Náchod a okolí a pořizujeme k nim aktuální záběry z obdobných míst. Ukazujeme tak proměnu našeho města, umožňujeme mladší generaci prohlédnou proti proudu času do let minulých, naopak starší generaci a pamětníkům oživujeme vzpomínky na své mládí.“
Za Fotoklub Náchod Petr ŠULC

výstava Náchod