Výstava fotografií členů Fotoklubu Náchod – „PROMĚNY“

21. 1. 2009, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Výstavy fotografií

PROMĚNY

Představujeme fotografický projekt Fotoklubu Náchod.

…fotografie byla vynalezena pro potřebu zachycení jednoho okamžiku, pro potřebu zastavení času a zobrazení jedné skutečnosti nalézající se v ten daný okamžik před fotoaparátem. Několikanásobnou expozicí jdoucí po sobě, byť v nepravidelných intervalech, za různých světelných podmínek, s jinými postavami či předměty před objektivem, můžeme i pomocí fotografie zachycovat pohyblivé příběhy, proměny světa a dění kolem nás.

Dvě desítky takovýchto fotografických příběhů, různého zaření, různé obsahové hloubky a různé techniky provedení, sestávajících se každý ze čtyřech fotografií, vytvořili ve druhé polovině roku 2008 členové Fotoklubu Náchod. Svoje práce na toto téma vystaví v měsících lednu a únoru roku 2009 v Galerii PEKO v Riegrově ulici v Náchodě, v měsících dubnu až červnu roku 2009 v Galerii PEKO v Soukenické ulici v Regiocentru Nový Pivovar v Hradci Králové a v měsících červenci až září roku 2009 v Galerii PEKO v Sokolské ulici v Červeném Kostelci.

V této výstavní kolekci jsou zastoupeni tito členové Fotoklubu Náchod: Pavel BERÁK, Jana ČÍŽKOVÁ, Karel JUNGWIRTH, Miroslav DUŠÁNEK, Miroslav KOLÁTOR, Jiří KLÍMA, Tomáš ŠIMEK, Petr ŠULC, Roman UNGER

Petr ŠULC, Fotoklub Náchod

Výstava Proměny - Fotoklub Náchod