Páté stereoskopické setkání – 26.11.2008

20. 11. 2008, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Informace o fotoklubech

Dobrý den, chtěl bych upozornit na blížící se setkání klubu stereofotografie. Setkání se uskuteční od 19 hodin v kavárně s příhodným jménem caféidoskop, Lazarská 8, Praha 2.

Obohaceni o zkušenosti z předchozích akcí i srazů zahraničních stereoklubů, rádi bychom dali našim setkáním více řádu a ubrali počáteční živelnosti. Proto si dovolujeme představit rámcový program:

Od 19:15 polarizovaná projekce stereo-diapozitivů (na opozdilce nečekáme):

1. Část cestopisného pořadu o Peru a Bolívii (Matěj Boháč) – Arequipa, kaňon Colca, Silustani, Puno a jezero Titicaca. Délka cca 30 minut. Na další části cestopisu by mělo dojít na příštích setkáních.
  2. Jazzový triatlon (Jenda Kříženecký) – reportáž z posledních dvou ročníků společného koncertu Original Indiga, Steamboat Stompers a Classic Jazz Collegia, pravděpodobně s živým hudebním doprovodem! Délka cca 30 minut.

Zbytek večera až do nočních hodin bychom rádi nechali prostor pro jiné formy sterea a debatu o všem souvisejícím. Oceníme, když přinesete vlastní snímky, kukátka aj. zajímavosti.

Těšíme se na setkání se všemi příznivci prostorových fotografií!

Matěj Boháč, klub.stereofotograf.eu