Klub přátel fotografie v Karlových Varech

4. 6. 2008, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Informace o fotoklubech

V Karlových Varech existuje již 4 roky Klub přátel fotografie. Jde o nezávislé sdružení zájemců o fotografii, kteří si na schůzkách vzájemně vyměňují poznatky a názory na své práce. Průběžně máme 35 členů.

Pořádáme čtvrtletní tématické soutěže a uspořádali jsme již 4 klubové výstavy. Letos nás čeká výstava v sálech Krajského muzea s tématikou „Karlovarský kraj“ společně s klubem FOS ze Sokolova.

Na našich internetových stránkách naleznete fotografie z akcí klubu. Zde je informační leták pro případné zájemce o členství.

Srdečně zdravím
Petr Pohanka