Fotografická soutěž pro mladé talenty

30. 6. 2008, vložil: | Dva komentáře |
rubrika: Fotografické soutěže

Je Vám méně než 26 let, aktivně fotografujete a umíte vystihnout odstíny duše černobílou fotografií? Pokud ano, soutěž, kterou pořádá obecně prospěšná společnost Jihočeská rozvojová, je určena právě Vám!

Dvanáct nejlepších fotografií z této soutěže bude vybráno do kalendáře Barvy duše 2009 s předpokládaným počtem výtisků 1500 kusů. Patronát a fotografii na titulní stranu kalendáře věnuje významný fotograf a teoretik Doc.Mgr. Vladimír Kozlík.
Autoři 30 nejlepších soutěžních fotografií se mohou na přelomu roku těšit na společnou výstavu v Českých Budějovicích. Výtěžek z prodeje kalendáře bude věnován na činnost nestátní neziskové organizace Jihočeská rozvojová o.p.s.

„Již podruhé se naše společnost rozhodla podpořit činnost mladých fotografů. Minulý rok jsme pořádali putovní výstavu sociální fotografie REVERS, která měla, dle našeho názoru, velký úspěch. Motivací pro mladé autory byla spolupráce s profesionály zvučných jmen jako byl Jindřich Štreit nebo Karel Cudlín. Na loňskou akci bychom rádi navázali výstavou, jež by měla být vyvrcholením avizované soutěže,“ uvedla Andrea Tajanovská, ředitelka společnosti Jihočeská rozvojová o.p.s.

Pro vítěze jsou připraveny také poukázky na nákup fotomateriálu v hodnotě pět tisíc, tři tisíce a jeden tisíc korun českých. Podrobná pravidla soutěže naleznete na stránkách www.jr-spolecnost.cz

Dva komentáře k článku “Fotografická soutěž pro mladé talenty”

1. admin napsal:

Uzávěrka se prodloužila kvůli zájmu do 30.9.2008.
    S pozdravem Dana Kalistová

2. Chcela by som sa opýtať či sa môže prihlásiť aj niekto slovenskej národnosti..?