Slovenská verzia Jak zvládnout vše, co je potřeba k zahájení podnikání v importu. E-book zdarma.

| iFotoVideo | PhotoExtract | Fotopátračka | Zoner Press | FotoRoman | E-umění | WWG | dpreview | VHS na DVD |


Nový umělecký server (www.e-umeni.cz)

27. 5. 2008, vložil: | Čtyři komentáře |
rubrika: Časopisy, publikace, weby

Vážení čtenáři,

rádi bychom Vám představili novou fotogalerii, místo pro Vaše fotografie.

Server e-umění byl založen jako prostor, kde se setkávají a prezentují svá díla lidé, kteří se zabývají fotografií, výtvarným uměním, kulturou nebo teorií. Samozřejmě patří i těm, kteří teprve začínají a chtějí se nechat inspirovat prací jiných, či poprvé prezentovat své práce na internetu.

Doufáme, že se e-umeni.cz stane Vaším oblíbeným místem pro prezentaci vlastních děl a naleznete zde co nejvíce tvůrčí inspirace.

Za tým e-umeni.cz

Miloš Svoboda, Albert Trnka

Share

Čtyři komentáře k článku “Nový umělecký server (www.e-umeni.cz)”

 1. Štefan napsal:

  Výborné stránky, rád se zaregistruji, díky za info Štefan Janoušek

 2. Jiří Antonín Votýpka napsal:

  Zkoušel jsem řadu tuzemských fotogalerií na našel jsem několik společných negativních rysů. V první řadě je to neprofesionálnost majitelů galerií, která se projevuje většinou tím, že sami administrátoři soutěží na svých stránkách, zasahují do hodnocení,dokonce někde určují co je a není dobré atd.Podle mého je to jak věkovou nezralostí nezkušeností, ale někdy se projeví až agresivitou vůči uživatelům. To je ve světě nevídané. Zpočátku byla galerie
  E-umění velmi přitažlivá,zajímavá a ocenil jsem jí jako nejlepší. Později se však projevily podobné nešvary známé z jiných našich galerií. Když se mi nelíbilo, že administrátor maže moje hodnocení ukončil jsem hostování v této galerii. Překvapením však bylo jak navybíravým způsobem se vyjádřil o mě a mé tvorbě mladý pán M.Svoboda.Posléze jsem si prošel galerie a téměř všude jsem našel tohoto soutěživého fotografa a potažmu též jeho téměř nenávistný vztak ke mě jako uživateli. Z osobních kontaktů to nezískal,vysvětlením byla jeho účast v jiných galeriích, kde jsem vedl diskusi o námětech i formách fotografie s menšinovýcm názorem. Bohužel mě zklamala i poslední naše tuzemská fotogalerie a mohu jen potvrdit názor některých sponzorů, že se vlastně jedná jen o ztrátu času a účast v takových podnicích nepřispívá v žádném případě pro individuální růst. Patrně se sponzoři budou orientovat jiným směrem. Bez hořkosti ale zklamán J.A.V.

 3. Petra Němcová napsal:

  Dobrý den ač nerada musím zareagovat na předchozí komentář jakéhosi pana Votýpky. V galerii e-umeni.cz působím již od samého začátku a jsem zde velmi spokojena. Pan Votýpka zde byl cca 1 měsíc a mezi většinou uživatelů byl velmi neoblíben, známý svým oplácení a egoistickým přístupem, při komentování jeho děl. S administrátory serveru se znám osobně a musím říct, že to jsou velmi šikovní a slušní mladí lidé, kteří tento server zakládali a udělali pro něj mnoho dobrého a věřím že je ještě udělají. To že pan Votýpka již nepůsobí na tomto serveru považuji pro mě osobně jako velké pozitivum. Do těchto diskuzí běžně nepřispívám ale překvapila mě lživostí a zhrzelostí čišící předchozí reakce. Krásný den Petra Němcová

 4. Vážená mladá paní tuším že Petro Němcová (89).
  Omlouvám se že jsem nereagoval na Vaši reakci plnou silných odsudků.Přesto, že tento dialog považuji za ztrátu času využívám této příležitosti k informaci nezasvěcených čtenářů.Dnes vím, že vaši přátelé z E.stránek jsou vašemi vrstevníky a vzledem k tomu, že mě a vás dělí pouhých čtyřicet let,je mé a vaše výtvarné vyjádření odlišné.Na rozdíl od Vás jsem zastáncem radosti, barev a světla čímž jsem si popudil většinu „uměleckých digitálních tmounů“ na stránkách Photo-Extractu a ranou z milosti bylo pak mé uveřejnění krásně vypečeného bůčku na strákách exelentních „fotografů“.Protože titofotografofé zoufale soutěží na všech stránkách které jejich díla uveřejňují pro zvýšení svého odbytu fotografického zboží, stalo se co muselo přijít.Když Vás nemají rádi na jednom webu pak ti samí lidé vám dělají vše možné i na dalších webech, kde hostují.
  U paní Petry se divím jedné věci. Na E-umění jsem uveřejňoval své malby od roku 1971, kterých dusud mám několik stovek. Žádné fotografie jsem na E-umění nezveřejňoval, přesto „fotomistři“ hodnotili negativně mé výtvarné umění. Nechápu? Navíc na e-stránkách jsem vystupoval jako stařík „OLD WAAY“ a pouze jsem občas poradil jak bych to dělal sám. Uděloval jsem jen nejlepším dílům nejvyšší známku, co se mi nelíbilo jsem nehodnotil.
  Tak co mladá paní, co vlastně hájíte, tak vehementně.
  Pokud se dívám na Vaši tvorbu je mi z toho smutno, mám skoro dfepresivní nálady a bojím se že Vaše opakovaná „cesta do dílky“ je vyjádřením duševní úzkosti.
  http://www.photoextract.com/cs/foto/uzivatel/11789-petra-nemcova/
  Nechte mi moji stařeckou radost z krásy,barev,světla i dobrého jídla, já již vím, že můj pobyt s tímto krédem je mezi vámi nemožný.

Vložte komentář

*
Toplink - katalog odkazů

Výměna odkazů: Fotografové, Lastminute zájezdy