Fragmenty Miroslava Kolátora v galerii PEKO v Hradci Králové

19. 5. 2008, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: Výstavy fotografií

V pátek 16.5. byla ve stálé galerii Fotoklubu Náchod, v Galerii PEKO v královéhradeckém Regiocentru, otevřena již třetí fotografická výstava. Po společné výstavě členů Fotoklubu Náchod a výstavě Karla Jungwirtha se zde svoji fotografickou kolekcí s názvem „fragmenty“ prezentuje další člen náchodského fotoklubu Miroslav Kolátor.

plakat-kolator-peko_hk.jpg miroslav_kolator.jpg

Tato výstava je již druhou reprízou, poprvé byly „fragmenty“ Miroslava Kolátora vystaveny v roce 2006 v polské Lodzi, podruhé pak na podzim roku 2007 v náchodské Galerii PEKO. Přestože autorovou hlavní fotografickou náplní je ženský akt, jedná se o velice zajímavou kolekci fotografií, sestavenou z většinou nalezených zátiší nejenom u nás ale i v zahraničí.

Miroslav Kolátor je jedním z největších tahounů náchodského fotoklubu, proto mu přejeme hodně sil a inspirace do jeho další fotografické tvorby.

Výstavu v královéhradecké Galerii PEKO je možné navštívit do konce června a to v provozní době pekárny a cukrárny PEKO v Soukenické ulici (nové Regiocentrum). Otevírací doba: PO a ST 7:00 – 17:30, ÚT a ČT 7:00 – 16:00, PÁ 7:00 -15:30.

Za Fotoklub Náchod Petr ŠULC