Zkušební provoz tohoto webu

20. 4. 2008, vložil: | 0 komentářů |
rubrika: O těchto stránkách

Takže dnes spouštím zkušební provoz. Je zde zatím nainstalovaný redakční systém WordPress a diskuzní fórum PHPbb.

Co vám tento web nabízí?

• přehledné odkazy na ostatní fotokluby
  • můžete sem vložit informace o vašem klubu, o pořádaných výstavách, mapových soutěžích a dalších vašich akcích
  • je možné zde diskutovat ve fóru se členy ostatních fotoklubů
  • můžete si tu vytvořit diskusní fórum pro domluvu mezi členy vašeho fotoklubu

Stačí se zaregistrovat a nebo mi poslat informace o vaší akci na adresu foto1(zavináč)seznam.cz

Pokud chcete vkládat články, zaregistrujte se na této stránce a hned můžete začít psát. Článek bude vidět na webu až po schválení (obrana proti spamu), kdyžtak mi pošlete mail, abych vám nastavil vyšší oprávnění.

Pokud chcete diskutovat ve fóru, tak se zaregistrujte na stránce fóra. Fórum lze používat i bez registrace, ale pak jsou příspěvky méně věrohodné a přicházíte o některé další funkce, které fórum umožňuje.

Zatím redakční systém a fórum nejsou propojené, při využívání obou doporučuji používat stejné jméno a heslo.

Pokud chcete tento projekt podpořit, umístěte na svoje stránky některý z bannerů.